doğal taş mimari, doğal taş çeşitleri, doğal taş modelleri, doğal taş modeli, ürünler, doğal taş dekorasyon, doğal taş kaplama, mermer, granit, fiyatları, fiyatı, doğal taş konsept tasarım, lavabo, lüks tekne, yat, yatçılık, doğal taş tasarım

Stoa olarak, doğal taşla yapılabilecek hala çok şey olduğu inancıyla başladığımız yolculukta çok ciddi mesafeler kat etmiş bulunuyoruz. Stoa bugün, Türkiye'nin hemen her bölgesinde, hatta yurtdışında bulunan ocaklardan temin ettiği taşlarla erişilmesi güç bir ürün çeşitliliğine sahip. Aynı zamanda merkezimiz olan Alemdağ mağazamız, bir anlamda, Türk doğal taş envanterinin teşhir görevini yerine getirmektedir.

Mimari altyapıya sahip aktif satış kadromuz, sektörümüzde öncü bir anlayışla “İhracat Kalitesini” Türk kullanıcısının ayağına götürmektedir. Stoa’nın genel anlayışı mimari odaklıdır. Biz, mermer, tarverten ya da granit, tüm doğal taşları mucizevi birer yapı malzemesi olarak görüyor ve pazara bu anlayışla sunuyoruz.

Doğal taş satışının yanı sıra sunduğumuz uygulama hizmeti, profesyonel kadromuzla  yüksek bir mimari hassasiyette yerine getirilmektedir. Tüm Stoa uygulamaları mutlaka iş bitirme belgesiyle sonuçlanmakta, asgari gereklilikleri sağlamanın ötesinde teşekkür içermeyen bir iş teslimi, bizim açımızdan başarı sayılmamaktadır. Bu bakış açısıyla girdiğimiz birçok uygulama projesi teknik açıdan öncü öğeler içermektedir.

Türk taş sektörü içerisinde kendimize biçtiğimiz görev, doğal taşı SINIRSIZ ve SORUNSUZ bir malzeme sınıfı olarak kullanıcılara sunmaktır.

 
               ANA  SAYFA          KURUMSAL          KOLEKSİYON          STOA DENİZDE          UYGULAMALAR         BASINDA STOA           MULTİMEDYA            İLETİŞİM            PROFESYONELLER İÇİN